Izolacja natryskowa PW ISA

izolacja natryskowa śląsk

WSTĘP, PREZENTACJA – IZOLACJA NATRYSKOWA Z PW „ISA”

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte pomogą Państwu w poszerzeniu wiedzy na temat niezawodnych metod docieplania jakimi są izolacje natryskowe, oraz podjęciu najlepszych decyzji.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ISA” jest Autoryzowaną i Certyfikowaną firmą w zakresie aplikacji pianek natryskowych i powłok izolacyjnych, amerykańskiej marki LALLAFOM® USA. Używamy produktów o najwyższej jakości, objętych bezterminową gwarancją i posiadających najlepsze cechy. Komfort oferowania przez PW ,,ISA” bezpiecznych, sprawdzonych materiałów zamienia się u naszych odbiorców w komfort ich użytkowania. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie zostali przeszkoleni i otrzymali certyfikaty, zaświadczające o posiadaniu wiedzy technologicznej i umiejętności wykonywania natryskowych izolacji poliuretanowych i polimocznikowych.

swiadectwo
O tym, jak fundamentalnie i z jak poważnym podejściem PW ISA traktuje zagadnienia ocieplenia poddaszy i izolacje budynków, świadczą:

  • Akredytacja Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (eopin.org)
  • Państwowe Świadectwo nr MI/ŚE/1597/209, uprawniające do sporządzania charakterystyki energetycznej budynków

TECHNOLOGIA, PIANKI NATRYSKOWE – IZOLACJA NATRYSKOWA Z PW „ISA”

Technologia izolacyjna, którą Państwu proponujemy to efekt trzech dekad badań amerykańskich naukowców. Izolacje natryskowe, to najszybciej rozwijająca się technologia w dziedzinie izolacji i ociepleń w budownictwie a Śląsk szczególnym obszarem wielu inwestycji i modernizacji. Izolacyjna pianka natryskowa pozwala osiągnąć niespotykanie wysokie parametry izolacyjne, mające odzwierciedlenie w najlepszych współczynnikach cieplnych λ, U, R. Piana natryskowa tworzy w procesie instalacji bezłaczeniową warstwę izolacyjną, eliminując montażowe mostki termiczne. Izolacje natryskowe, które wykonujemy na terenie Śląska – m.in. izolacje natryskowe w Dąbrowie Górniczej – to rzesza naszych zadowolonych Klientów. Inwestorzy, których mogliśmy zapoznać z naszą nowoczesną technologią w szczególności cenią sobie jakość izolacji, jej trwałość i niezmienność w czasie. Już podczas pierwszego sezonu zimowego doceniają oni piany natryskowe, obserwując niskie koszty ogrzewania, a w lecie redukcję kosztów klimatyzacji. Doświadczenie zdobyte u inwestorów z górnego śląska pozwoliło nam na idealne dopasowanie parametrów natrysku do klimatu, w którym mieszkamy i pracujemy. Oferujemy izolację, nie na kilka lat, po których musimy ponownie myśleć o modernizacji ocieplenia domu, ponieważ utracił właściwości izolacyjne, lecz izolację raz na zawsze. Nasza firma oferuje najwyższej jakości produkt dostępny na rynku, objęty bezterminową gwarancją i dokumentacją techniczną. Instalacja izolacji natryskowej dla typowego budynku mieszkalnego przeprowadzana jest zazwyczaj w ciągu jednego dnia naszej obecności na miejscu inwestycji ale nasze doświadczenia sięgają nawet jednodniowych aplikacji ponad kilkuset metrów kwadratowych.

WSZECHSTRONNOŚĆ, NIEZAWODNOŚĆ – IZOLACJA NATRYSKOWA Z PW „ISA”

Nie ma znaczenia ,czy izolowany obiekt to dom jednorodzinny, hala przemysłowa, przechowalnia owoców, chłodnia, budynek biurowy lub przemysłowy, przedszkola czy szkoła lub inny obiekt użyteczności publicznej. Izolacje natryskowe marki LALLAFOM® USA, instalowane na Śląsku przez PW ,,ISA”, nie tracą swoich parametrów z upływem czasu i pozostają niezawodne od dnia ich aplikacji do końca istnienia budynku.

Posiadamy najwyższej klasy agregat natryskowy oraz pełen osprzęt peryferyjny, co sprawia, że jesteśmy niezależni od warunków zastanych na miejscu inwestycji (prąd, sprężone powietrze).

CEL, ROZWIĄZANIA – IZOLACJA NATRYSKOWA Z PW „ISA”

Naszym celem jest zapewnienie inwestorom optymalnych rozwiązań, skutkujących długoletnimi oszczędnościami, wygodą i zadowoleniem użytkownika. Specjalistyczna gama izolacji natryskowych, którą posiadamy w ofercie na całym rejonie Śląska, pozwala na wszechstronność i dobór najlepszego rozwiązania dla każdego projektu i miejsca zastosowania – izolacja poddasza, fundamentów, ścian, stropów, posadzek…

Charakteryzuje nas dokładność w aplikacji natryskowych izolacji poliuretanowych oraz powłok ochronnych typu elastomerowego oraz szybkość i czystość przy wykonywaniu prac. Służymy doradztwem i wysokim poziomem kultury usług.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z informacjami na temat produktów i technologii dociepleń izolacjami natryskowymi marki LALLAFOM® USA, zawartymi w kolejnych zakładkach strony.

Czy już wiesz na co wydasz zaoszczędzone do 50% wydatków na ogrzewanie i klimatyzację?
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ISA” Izolacja Pianką Natryskową- Śląsk – Zapraszamy

Certyfikaty Autoryzacji LALLAFOM® USA